Bursa çiçek genç odası Nuran akdeniz - Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi Hattı
+1 oy
78
Özel Firma Şikayetleri kategorisinde
yeniden gösterildi

Bursa çiçek genç odası Nuran akdeniz küçük sanayi bolgesi.Öncelikle ürün kaliteleri hakkında kesinlikle bir şikayet söz konusu değildir urunlerozenle yapılmış olduğu belli fakat yasal olarak tahsilat makbuzu dahi vermekten aciz ler Neslihan Hanım'ın müşteri ilişkileri sıfır denecek kadar az azarlayarak sitem ederek insanlarla konuşma tavrına sahip. normal bir alışverişte yapılan ödemeye istinaden tahsilat makbuzunun kaşe imzalı olarak verilmesi gerektiğini bilmeyecek  tutuma sahip.ürün aldık kapora bıraktık ciddi miktarda buna istinaden makbuz istediğimde gerek olmadığını söyledi ertesi gün tekrar talep ettiğimde tersleyerek  benimle konuştu 

neden sitem ettiginj söylediğimde  işinin olduğunu söyledi ve telefonuu kapattı ben böyle esnaflık görmedim . Babası da ayninuslup ile dönüş yaptı kendi işlerini önemsemeyen esnaflar . hem kendi eksiklikleri hem rica üzerine talep ettiğimiz halde de bu şekilde davranmalarını hakları yok evet iade mizi aldık ama aldığınız üründe sorun yaşadığınızda bu insanlarla karşılaşacağınız üslubu düşünmenizi öneririm yasal olarak da tüm haklarına başvuracağımız şüpheniz olmasın biz de çok kez alışveriş yaptık ama ben böyle üslup tavır görmedim . Hakkım helal değildir.

 

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Hoş geldiniz, Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi sizlere Şikayet Ve Önerilerinizi diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

İlgili Şikayetler

+1 oy
0 cevap 44
25 Aralık 2019 Leyla Karakaş cankaya yazdı
+1 oy
0 cevap 200
+1 oy
0 cevap 120
1 Ocak 2019 Özel Firma Şikayetleri kategorisinde Nettech-şikayetleri yazdı
+1 oy
1 cevap 71
...