Doruk Tıp Merkezi 40 Dakika Bekletildim! - Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi Hattı
+4 oy
74
Hastane Şikayetleri kategorisinde
yeniden açıldı
Bursa Doruk Tıp Merkezi tarafından randevumun üzerine tam kırk dakika bekletildim. Hastane çalışanı ismi G** ya da G** olan personelin yakınına randevusuz olarak 25 dakika bakan doktor K**K** acil ameliyatım var diyerek 40 dakika beklememe rağmen ilgi göstermedi ve beyefendinin ücretini iade edin dedi. Hastane çalışanlarının yakınları değerli insan bizler değersiziz. Doruk Tıp Merkezi gibi kurumsal bir yer böyle kişiler ve doktorlar yüzünden rezillik yaşatıyor. Sağlık Bakanlığı iletişim merkezi özel hastane diye bir işlem yapmıyor, yazıklar olsun böylesi insanlara ve sisteme!

1 cevap

+1 oy
Özel Doruk Yıldırım Hastanesi Temsilcisi

Değerli Hastamız, Hastanemiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

Ayrıca, Şikayet ve Taleplerinizi 09.00-20.00 saatleri arasında Web Sayfamız üzerinde bulunan ''Destek Hattından'' bildirebilirsiniz. ( www.doruktip.com )

Saygılarımızla,

Sağlıklı günler dileriz.

DORUK SAĞLIK GRUBU
Hoş geldiniz, Bursa Şikayet Ve Öneri Sistemi sizlere Şikayet Ve Önerilerinizi diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...